AMB Öömaraton 2017

BOWLINGUVÕISTLUS

 „AMB öömaraton 2017“

REGLEMENT

 

„AMB öömaraton 2017“ on individuaalne bowlinguvõistlus.

Võistlustel järgitakse käesolevat reglementi ja reglemendis reguleerimata küsimustes võistlussituatsioonide lahendamisel EVML võistlusmäärusi. Võistlus toimub Al Mare Bowlingusaalis, Paldiski mnt.96, Tallinn 24.november 2017 algusega kell 23.00

Võistluse „AMB öömaraton 2017“ korraldaja on Baltic Bowling.

I registreerimine ja võistlusmaks

Võistlustele saab registreerida tel. 5260875 (Jako Vaks) või e-mail jako@amb.ee

Võstlustele pääsevad 24 kuni 36 esimesena registreerunud võistlejat.

Võistlusmaks on 60€. Võistlusmaksu saab tasuda Al Mare Bowlingusaalis kohapeal sularahas või ülekandega Baltic Bowlingu arvelduskontole.

Registreerituks loetakse võistleja, kes on tasunud võistlusmaksu. Võistlusmaks sisaldab karastusjoogi ja suupistete maksumust voorude vahelisel ajal. Võislusmaksu ei tagastata.

II Võistluskirjeldus

Mängitakse 3 kaheksast sarjast koosnevat vooru. Ameerika mängustiilis. Kaks kuni kolm võistlejat rajal. Üks voor mängitakse samal rajapaaril. Rada loositakse esimese vooru eel. Iga järgmine voor liigutakse 4 rada paremale.

Võisteldakse ühes arvestuses (nii naised kui mehed), naistele händikäp 8 punkti sarja kohta.

Punktiarvestusüsteem no-tap 9.

Õlitus toimub enne igat vooru.

III Paremuse selgitamine

Võistluse paremusjärjestus selgitatakse visatud punktisumma alusel 24 sarja kokkuvõttes. Tasapunktiseisude lahendamisel on parem võistleja, kellel on parem visatud sari III voorus, tasaseisu jätkumise korral parem sari II voorus, tasaeisu jätkumisel I voorus.

 IV Autasustamine

Autasustakse võistluse kolme parimat parimat mängijat ja iga vooru võitjatalljärgnevalt: Auhinnafond on 40% laekunud osavõtutasudest.

Võistluse peakohtunik Ülo Reiman