Eesti suurim ja moodsaim bowlingusaal on Akadeemia Bowling.

Saalis on kõrvuti 16 bowlingurada mis võimaldab kuni 80-l inimesel samaaegselt bowlingut mängida. Kui sooviks on korraldada suurt üritust siis Akadeemia bowlingusaali mahub mõnusalt kuni 250 inimest.

Uus saal pakub veelgi rohkem tehnilisi võimalusi suurepärase meeleolu tekitamiseks sünnipäevade, pidude või muude seltskondlike ürituste läbiviimiseks. Kui vajad kohta kus pidada koosolekut või seminari siis seminariruumi info leiab siit. Ka kõige pisemad leiavad omale tegevuse laste mängutoas.

Kõik rajad on varustatud lastele mõeldud servadega ja väikelastele, kes bowlingupalli veel tõsta ei jaksa, on sisustanud mängunurk. Olemas on seminariruum nõupidamiste, koolituse vms. läbiviimiseks. Meelt saad lahutada ka eraldi asetsevas ruumis piljardit mängides. 

Baltimaades esimesena on Akadeemia Bowlingus kasutusel Specto pallijälgimise süsteem. Specto annab põhjaliku ülevaate palli liikumisest rajal. Kasutaja näeb oma sooritusest palli kiirust, palli asukohta rajal (sihtimismärkidel, breakpointi liistul). Kuhu tabab pall kurikaid. Milline on palli sisenemise nurk kurikatesse ja palju muud. Lisaks on Specto rakenduses hulga teste ja treeninguid, Specto ulatub üle kuue raja!

AMB Akadeemia bowlingusaal sai rahvusvahelise tunnustuse osaliseks!

Kui tahad teada kuidas AkadeemiaBowlingu radu paigaldati siis seda saab vaadata siit.

Ka ProShop kolis Al Mare Bowlingust Akadeemia Bowlingusse. ProSopist on võimalik igal huvilisel oma käe järgi pall hankida või päris oma bowlingukingad.

ProShop
© Ardo Kaljuvee, Mustamäe Elamuste Keskus

Bowlingusaal asub uues Mustamäe Elamuste Keskuses, kus külastajad saavad nautida sauna ja vee mõnusid Elamus SPAs, Batuudikeskuse ja jõusaali teenuseid 24-7 Fitnessis.

Mustamäe Elamuste Keskus