Akadeemia Bowling ja jalgpalliklubi Nõmme Kalju sõlmisid 3. aastase koostöölepingu mille eesmärgiks on pakkuda lisaväärtust jalgpallitreeningutele bowlingumängu näol.

”Peame oluliseks, et Nõmme Kalju liikmed saaksid jalgpallitreeninguid rikastada ning oleme arvamusel, et bowlingumäng on lisaks mõnusale spordialale ka hea koos ajaveetmise viis, mis kindlasti suurendab meeskonnaspordis ühtekuuluvustunnet,” kommenteeris koostöö algust Nõmme Kalju president Kuno Tehva.

”Teades kui oluline ja samas raske on teha oma igapäevasesse ellu pause, pingeid maandada, akusid laadida, lülitada end välja igapäeva toimetamistest. Kui me oma akusid ei lae siis saavad need ajaga tühjemaks ja sooritusvõime langeb – ole sa sportlane, ettevõtte juht või spetsialist. Bowlingumäng on selleks hea võimalus, sest bowlingut ei saa mängida mõeldes oma igapäevastele toimetamistele oma keskkonna ja mängu iseloomu tõttu,” tõi bowlingumängu plusspooled välja Akadeemia ja Al Mare Bowling juhatuse liige ning bowlingutreener Marko Mölder.

”Me usume, et Akadeemia Bowling Nõmme Kalju toetajana on üheks lüliks järgmisteks edukateks hooaegadeks esindusmeeskonnale. Ära ei tohi ka unustada Nõmme Kalju järeltulevat põlvkonda, kes samuti vajavad vaheldust, sest mitmekülgsus spordis tagab edu. Muidugi on ka Nõmme Kalju fännid oodatud bowlingut mängima. Bowling on mõõduka aktiivsuse ja koormusega liikumine, mis ei küsi kui vana sa oled, kui palju sa kaalud, millist sporti Sa oled varem harrastanud – kui jaksad palli kätte võtta sobib bowling Sinule. Liikumine aitab püsida vormis ja seeläbi rohkem tervena elatud aastaid. Ja kui läbi bowlingumängu saame muuta Nõmme Kalju kogukonna elu liikuvamaks, vaheldusrikkamaks, edukamaks siis on Nõmme Kalju toetaja olla uhke,” kommenteeris Mölder Nõmme Kaljuga koostöö sõlmimise eesmärke.

Akadeemia ja Al Mare Bowlinguklubi on koht, kus käivad mängimas, treenimas ja vaba aega veetmas professionaalsed bowlingumängijad, klubiliikmed ja tavakülastajad. Kuna siin saab ka süüa-juua, piljardit mängida on see populaarne koht seltskonnaüritusteks ning meelelahutuseks. Esmahuvilistel on siin hea proffide näpunäidete järgi teha oma esimesi viskeid, vanusest sõltumata. Nii võib meilt alguse saada teekond selle kunagi-pole-hilja-alustada spordiala tippu. Koolid viivad siin läbi kehalise kasvatuse tunde, ettevõtted korraldavad seminare, laste mängutoa olemasolu lubab alati lapsi kaasa võtta, ühesõnaga – Oma Klubi igas mõttes!