Kui su jalanumber jääb 25 ja 52 vahele

Foto: Nils Holm, Mustamäe Elamuste Keskus

Mängi juba täna-homme Eesti kõige moodsama tehnikaga bowling‘u-saalis – AMB Akadeemia Bowlingus.
Ei tahaks kiidelda, aga fakt on fakt, see on Eesti kõige suurem bowling’u-keskus, mille 16 rada käib igal hommikul üle spetsiaalne hooldusrobot, et ka pühapäevamängija saaks proovida profivajadusi rahuldavat kvaliteeti. Kuid tehnoloogilistest lahendustest vast olulisemadki on keskuses hoopis need nüansid, mis pakuvad vaba aja veetjale tänavalt mõnusat äraolemist – julge sisekujundus, õdusad diivanid, piljardisaal, lastenurk ja oma köögi suupisted koos korraliku joogivalikuga. Äriklienti ootavad siin suurepärase ventilatsiooniga seminariruumid koos täisteenindusega.

Lapsest raugani ja algajast professionaalini
Bowling on väheseid pallimänge, mis nõuab ainult tahtmist. Kõik muu on sul enesel juba olemas. Et oleks lihtsalt alustada, saab siin kõikide radade servad üles tõsta, et pall ei veereks mitte renni, vaid jõuaks iga viskega vähemalt kurikateni. Nii et ükski jõnglane ei peaks mossitama, et pihta ei saa. Neile, kelle jaoks punktisumma on selle mängu juures üks arusaamatu stiimul, on siin mõeldud palju. Lisaks klassikalistele võimalustele leiab Akadeemiast hulgaliselt tarkvaralisi lahendusi ja need teevad mängimise oi kui põnevaks.
Suurt lusti pakuvad digilahendused, mis lihtsalt ei kisa sulle ekraanil strike, vaid võimaldavad lahendada samal rajal erinevaid strateegia- ja treeningülesandeid. Lastele on kindlasti kõige lõbusam Angry Birds, kus platsi põrsastest puhtaks loopida. Juba esimene vise võib tuua oma 50 000 punkti. Ema-isa, tehke järele! Mängudele lisaks on võimalik jälgida enda nutiseadmest ka iga heite füüsikalisi näitajaid, nagu palli kiirust, täpset rajale paneku kohta, liikumise trajektoori jms. Suurepärane võimalus lihvida oskusi ka professionaalil. Elamuste keskuse mõiste õigustab end Akadeemia Bowlingus 100%, sest just siin on see mäng kõigile põnev.

Foto: Nils Holm, Mustamäe Elamuste Keskus

Kui bowling’ust saab haigus
Neile, kelle mõtteis keerleb kolme auguga kuul hommikust õhtuni, pole vist mingi uudis, et just siin asub bowling‘u-pood Pro-shop, kust saab kätte oma esimesed jalatsid ja vindipalli, millesse puuritakse sõrmeaugud mängija anatoomilisi iseärasusi silmas pidades. Pallivalik on kirju ja kui vaja, võid tellida enesele eksemplari, mis lõhnab kui vanillikaun – edevaid on igal alal. Rääkimata erinevatest jalatsimudelitest ja pallikottidest. Enne selleni jõudmist on tarvis aga tükk aega harjutada ja selle tarbeks on Akadeemia saalis tegutsev bowling’u-kool, kus õpetavad oma ala tõelised meistrid. Kursusi korraldatakse nii suurtele kui ka väikestele. Tere tulemast!

AMB Akadeemia Bowling on hea koht, kus:
– pidada sünnipäeva
– teha seminare ja firmapidusid
– võtta sõpradega mõõtu ja kohvitada
– osta varustust

Originaal artikkel on avaldatud https://kroonika.delfi.ee/news/mitmesugust/eesti-parim-vaba-aja-veetmise-koht-on?id=84044802&page=2